Banyo Tadilat

Evin en fazla kullanılan ortak alanları arasında banyolar yer alır. Sık kullanılmasının dezavantajları da var diyebiliriz. Sık sık yoğun kimyasallara maruz kalması, su ile temasın yoğun olmasından kaynaklanan nem, rutubet oluşumu; banyoların belirli aralıklar ile yenilenmesini, tadilat görmesini, kaçınılmaz kılmaktadır. Ev içerisinde tadilat yaptırmak oldukça stresli ve yorucu olabilir. Ancak uzman kişiler ile çalışmak stres yerine keyif verir. Her aşamada sizleri bilgilendiren, ne istediğinizi önemseyen ve istekleriniz doğrultusunda banyonuzu güzelleştiren uzman ekipler maliyet açısından da avantaj sağlamaktadır.

Banyo Tadilatın da Zemin Çalışmaları

Büyük tarz banyolar da yenileme tadilatı içerisine dahil edilen duşa kabin değişimi önem arz eden ve bir o kadar dikkat edilmesi gereken tadilat türüdür. Duşa kabin zemini kesinlikle izolasyon yapılmalıdır, Aksi takdirde alt komşunuzla münakaşa yaşayabilirsiniz. Zeminde eski seramikler sökülüp üstüne ince bir şap ve izolasyon yapılıp yeni seramikler öyle döşenmelidir. Yenileme yapılan banyoda klozet değişimi ve tesisat değişimi kontrol yapılıp emin olunmalıdır. Yenilenen banyoda Elektrik tesisatı değişmesi gerekenler ve ilave çekilecek elektrik prizleri yerleri belirlenip, İlave veya çoğaltılacak elektrik tesisat işleri bitirilmelidir. Banyo tadilatı yapılırken asma tavan ve ışıklandırması banyonun konumuna göre belirlenip, yapılmalıdır.

Modern Banyo Tadilatında Renk Seçimi Nasıl Yapılır!

Yeni nesil banyolarda kullanılan ve en çok talep olan duvara sıfır gömme klozetler hem yer kaplamadığı için küçük ve banyolarda ideal bir seçim olmakla beraber kullanım açısından banyonuza ayrı bir güzellik katmaktadır. Banyonuza seçtiğiniz, zemin ve duvar kaplamaları için seramik renklerine uyumlu gösterişli bir banyo dolabı ile yenileme tadilat işiniz zevkinize uyumlu bir şekilde sonlandırılır. Uygulama yaptığımız banyo tadilat çalışmaları genel olarak kullanılan renkler siyah ve antrasit renkleri ön plana çıkmıştır. Maliyet olarak normal bir banyo tadilatının üstünde olması bütçenizi zorlasa bile görsel olarak harika ve gösterişli tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Banyonuzu yenilemek veya tadilat yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.