Mutfak Dolabı

Mutfaklar, evlerimizin en önemli odalarından birdir. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan mutfaklardaki mutfak dolaplarının da fonksiyonel, şık, etkileyici ve mükemmel olmasını isteriz. İstediğimiz mutfak dolabının ayrıca ekonomik olması da en önemli ihtiyaç duyduğumuz bir özelliğidir.

Yemek pişirmek, yemek yemek ya da sadece sohbet etmek için, insanlar mutfağı devamlı aktif şekilde kullanır. Bu da mutfakları, özenli tasarımlarla sıcak, kullanışlı ve konforlu alanlara çevirmek için yeterli bir nedendir. Mutfak Dolapları için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Gövde kısmını ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Kapakları dilerseniz Oymalı İngiliz – Fransız modellerinden de seçebilirsiniz.

Barış dekorasyon firması olarak mutfak dolabı imalatı ve uygulaması yapmaktayız. Hazır mutfak talepleriniz doğrultusunda yerinde ölçü alarak imalat gerçekleştirmekteyiz. Mutfak dekorasyonu ve mutfak dolabı yenileme konusunda uzman firmayız. Mutfak dolap fiyatları için lütfen arayınız.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.